Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 maja
im. Miry, Franciszka

klasa okręgowa, klasa A i B: Niższe ligi – kto z kim i kiedy?

Piątek, 4 kwietnia 2014, 11:35
Aktualizacja: 11:38
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w ramach klasy okręgowej oraz A i B. Ciekawie zapowiada się pojedynek w Jeżowie Sudeckim, gdzie rezerwy Lotnika podejmą Potok Karpniki.

Oba zespoły dzieli jeden punkt w ligowej tabeli i mają niewielką stratę do lidera z Janowic Wielkich. Trudno wskazać faworyta w tym meczu, zarówno Lotnik, jak i Potok bardzo dobrze wystartowały po przerwie zimowej (Lotnik pokonał Bobry Wojanów 5:0, a Potok wygrał z Hotturem 8:0). Jesienią w Karpnikach padł remis 2:2. Jak będzie w rewanżu? Przekonamy się po spotkaniu, które zaplanowano na sobotę, 5. kwietnia o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

Zestaw par 13. kolejki klasy B, gr.II:
Sobota, 5.IV:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Potok Karpniki 16:00
Niedziela, 6.IV:
Bobry Wojanów - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
KS Maciejowa - Juvenia Rybnica 11:00 (stadion przy ul. Lubańskiej)
Rudawy Janowice Wielkie - GLKS Czernica 11:00
LZS Kostrzyca - Czarni Strzyżowiec 11:00
Energobest Miłków - Hottur Borowice 11:00 (mecz w Podgórzynie)

Tabela kl.B:
1. Rudawy Janowice Wielkie---12 - 29 - 41:13
2. Energobest Miłków-----------12 - 28 - 48:20
3. Potok Karpniki-----------------12 - 26 - 40:17
4. KS Maciejowa------------------12 - 25 - 36:24
5. Lotnik II Jeżów Sudecki------12 - 25 - 45:21
6. Bobry Wojanów---------------12 - 13 - 25:32
7. Juvenia Rybnica---------------12 - 13 - 33:50
8. Czarni Strzyżowiec------------12 - 12 - 31:43
9. LZS Kostrzyca------------------12 - 11 - 21:37
10. Pub Gol Jelenia Góra---------12 - 9 - 28:43
11. GLKS Czernica-----------------12 - 9 - 19:44
12. Hottur Borowice---------------12 - 8 - 31:54

Zestaw par 18. kolejki okręgówki:
Sobota, 5.IV:
Piast Dziwiszów - Victoria Ruszów 16:00
Włókniarz Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki 16:00
Piast Wykroty - Włókniarz Leśna 16:00
Twardy Świętoszów - Nysa Zgorzelec 15:00
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań 17:00
Niedziela, 6.IV:
Pogoń Świerzawa - Leśnik Osiecznica 16:00
Hutnik Pieńsk - Orzeł Lubawka 16:00
Czarni Lwówek Śląski - Endico-Mitex Podgórzyn 3:0 walkower

Zestaw par 16. kolejki klasy A, gr.I: (niedziela, 6.IV)
Kwisa Świeradów Zdrój - Czarni Przedwojów 13:00
Pagaz Krzeszów - Nysa Wolbromek 14:00
Gryf Gryfów Śląski - Olimpia II Kowary 15:00
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice 15:00
Chełmsko Śląskie - Woskar Szklarska Poręba 15:00
Piast Bolków - Chojnik Jelenia Góra 15:00
KS Łomnica - Lechia Piechowice 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie bezpieczniej przy Polanie

Bez przełomu w sprawie oczyszczalni

Straż miejska złamała prawo?

Inauguracja wiosny za 3 punkty

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

11 goli Łomnicy!

Stracili pozycję wicelidera

Iskra Łagów wypunktowała Lechię

Kolejne szlify trampkarzy Victorii

Uratowali jeden punkt

Zabójcze końcówki w Grębocicach