Zalogowanych: 21

Superliga: Niespodzianki nie było, pewne zwycięstwo KPR–u

Sobota, 28 stycznia 2012, 19:02
Aktualizacja: 0:16
Szczypiornistki KPR–u Jelenia Góra odniosły siódmą wygraną w tym sezonie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Nasze zawodniczki tym razem nie dały szans Finepharmowi Polkowice ogrywając rywalki 37:23 i awansując w tabeli na szóstą lokatę!

Początek meczu nie był wymarzony dla jeleniogórskiego zespołu. Przez większą część pierwszej połowy gospodynie grające bardzo ospale nie potrafiły wypracować sobie większej przewagi. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 16:13 dla KPR-u, który pozwalał mieć polkowiczankom jeszcze nadzieje na wywalczenie korzystnego rezultatu. Wszelkie nadzieje rozwiane zostały jednak w drugiej części gry. Faworytki tego pojedynku „włączyły piąty bieg” i zaczęły systematycznie odjeżdżać szczypiornistkom Finepharmu. Ostatecznie KPR wygrał na własnym terenie 37:23 odnosząc siódme zwycięstwo w sezonie 2011/2012 rozgrywek PGNiG Superligi. Dzięki tej wygranej awansowaliśmy na szóste miejsce w ligowej hierarchii.

KPR Jelenia Góra – Finepharm Polkowice 37:23 (16:13)

KPR: Kozłowska, Szeluk, Dąbrowska (12), Załoga (10), Buklarewicz (6), Popielarz (3), Odrowska (3), Muras (1), Fursewicz (1), Marceluk (1), Galińska, Kubicka