Zalogowanych: 18

I-liga koszykarek: Niespodzianki nie było, kolejna klęska Karkonoszy

Niedziela, 23 listopada 2014, 20:09
Aktualizacja: 20:10
Dziewiątą porażkę na parkietach I–ligi odniosły koszykarki MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra, które przegrały we własnej hali z liderem tabeli Politechniką Koroną Kraków.

Niestety nie można wygrać meczu rzucając zaledwie 12 punktów do przerwy w ciągu 20 minut rywalizacji. Liderki też nie błyszczały i nie były w stanie wykorzystać w pełni naszej tragicznej dyspozycji strzeleckiej - 28,2% celnych rzutów z gry za 2 punkty w całym meczu (11/39) i zaledwie 4,8% za 3 punkty (1/21). Do szatni obie ekipy schodziły przy stanie 27:12 dla rywalek. Po zmianie stron przyjezdne kontrolowały wynik i dowiozły zwycięstwo (56:32) jak najniższym nakładem sił. W naszym zespole punktowały zaledwie cztery zawodniczki i na to trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Politechnika Korona Kraków 32:56 (4:15, 8:12, 7:13, 13:16)

Karkonosze: Stasiuk (14), Myślak (11), Krygowska (4), Mysiek (3)