Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Dolny Śląsk: Niepotrzebne czekanie

Środa, 11 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 18:32
Autor: Radio BRW
Zamieszanie z wydawaniem wędlin dla najuboższych. Wałbrzyszanie przychodzą do punktu wydawania żywności przy ul. Rycerskiej już nad ranem, by otrzymać dary.

Po kilku godzinach okazuje się, że żywność nie będzie wydawana. Dlaczego? Naczelnik wydziału zarządzania kryzysowego starostwa powiatowego, Zygmunt Pala wyjaśnia, że informacje o tym, czy do Wałbrzycha dotrą dary, oczekiwane są codziennie pomiędzy 8.00 a 9.00 rano. Zapewnia, że kiedy tylko taka wiadomość się pojawi, wałbrzyszanie będą o wydawaniu żywności informowani poprzez telewizję, radio i prasę.

Wszystkie inne, przenoszone pocztą pantoflową informacje, wprowadzają tylko niepotrzebne zamieszanie. O terminie wydawania darów będziemy informować także na antenie Radia BRW.

Rozdawane wędliny pochodzą z firmy Constar. Zostały wycofane ze sprzedaży po tym, jak media poinformowały o odświeżaniu przeterminowanych wyrobów w tym zakładzie. Powiatowy lekarz weterynarii, Andrzej Bielarczyk zapewnia jednak, że rozdawane wędliny są świeże i nadają się do spożycia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolej odda torowisko

Msza w intencji strażaków

Boi się o swoje życie  

Raport ws. koronawirusa w regionie (aktualizacja)

Pamięci poległym

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Uwaga! Awaria sieci wodnej

Kolejny „Senior Online” już 10 maja

Dotacji niestety nie starczyło dla wszystkich

Rozpoczął się proces

W 3–majowe święto

Straż miejska złamała prawo?