Zalogowanych: 22

Jelenia Góra: MOS zaprasza na turniej koszykówki

Poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 16:09
Aktualizacja: 21:28
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze zaprasza dzieci i młodzież na turniej koszykówki, który odbędzie się 30 sierpnia o godz. 10.00 na basenie miejskim przy ul. Sudeckiej 59. Turniej odbywa się w ramach bloku imprez wakacyjnych pod nazwą „Letnia Liga MOS 2012”.

V. SYSTEM ZAWODÓW I ZASADY GRY
Turniej będzie prowadzony zgodnie z przepisami PZKosz z następującymi zamianami:
- czas gry 2 x 10 minut ( może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych zespołów)
- na boisku występuje 4 zawodników
- przy remisie o wyłonieniu zwycięzcy decyduje 2 minutowa dogrywka, w przypadku kolejnego remisu, rzuty wolne.

VI. KOMISJA SĘDZIOWSKA
Komisję sędziowską turnieju stanowić będą sędziowie prowadzący zawody oraz organizator.

VII. NAGRODY
Najlepsze 3 zespoły otrzymają medale.

IX. SPRAWY RÓŻNE – ORGANIZACYJNE
1.Drużyny biorące udział w turnieju zobowiązane są do ubezpieczenia swoich zawodników oraz osób towarzyszących na wypadek kontuzji, kradzieży i odpowiedzialności
cywilnej. Organizator nie bierze na siebie odpowiedzialności z tego tytułu.
2. Każda drużyna powinna posiadać opiekuna , który weźmie na siebie odpowiedzialność za
zachowanie zawodników i ewentualne szkody wynikłe z niewłaściwego ich zachowania.
3. Po zakończeniu turnieju organizator przekaże informacje do prasy lokalnej.
4. Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga organizator
5. W sprawach dotyczących przepisów gry , a nie ujętych regulaminem, obowiązują przepisy PZKosz.
6. Opiekunowie poszczególnych drużyn zobowiązani są do przedstawienia niniejszego