Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

Jelenia Góra: Mocne uderzenie gospodyń

Piątek, 1 lutego 2008, 17:39
Aktualizacja: 18:56
Autor: JEN
Nasze zawodniczki nie oszczędzały się. Małgorzata Buklarewicz ‘zalicza bramkę z parteru”. Asekuruje koleżankę Sabina Kobzar.
Fot. Marek Tkacz
Broniące tytułu mistrza Polski juniorek szczypiornistki Finepharm Carlos dobrze rozpoczęły ćwierćfinałowy turniej o mistrzostwo kraju w tym sezonie, który odbywa się w hali przy ul. Złotniczej i trwać będzie do 3. lutego.

W pierwszym spotkaniu gospodynie zdecydowanie pokonały MKS Zgierz 39:19 (20:11), choć większość zawodniczek obydwu zespołów występuje w I lidze piłki ręcznej kobiet i można się było spodziewać bardziej wyrównanej walki.
Jednak od początku spotkania gospodynie przeważały i w 9 min. objęły prowadzenie: 7:1. Kibicom szczególnie podobały się dwie bramki miejscowych po ładnych i błyskotliwych akcjach zakończonych celnymi trafieniami Karoliny Konsur i Estery Rykaczewskiej. Do końca pierwszej połowy spotkania było podobnie i zawodniczki Finepharm Carlos ani na moment nie zwalniały tempa.
Nie inaczej było w drugiej części gry, choć trener Dariusz Jarosz wpuścił wszystkie podopieczne do gry, bo podstawowy skład w tym meczu wyglądał następująco: Agnieszka Szalek – Karolina Konsur, Małgorzata Buklarewicz, Sabina Kobzar, Magdalena Tajerle, Marta Łoniewska i Estera Rykaczewska.

Finepharm Carlos Jelenia Góra – MKS Zgierz 39:19 (20:11)

Fienepharm Carlos: Szalek, Kozłowska, Baranowska - Kobzar i Tajerle po 8, Muras 7, Rykaczewska 4, Konsur i Romanów po 3, Buklarewicz, Kubicka, Łoniewska – po 2, Michalska.

W drugim meczu Sparta Gubin rozgromiła Spartakus Otmuchów 46:21 (25:5).

Jutro - 2. lutego (sobota) o godz. 11 nasze dziewczyny zmierzą się ze Spartakusem Otmuchów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pewna wygrana młodziczek

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Wandale zniszczyli Park Leśny

Czytaj również

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Pozimowe porządki

Raport ws. koronawirusa

Zajeżdżają trawniki

Kosmiczny mecz w Krakowie

Bez przełomu ws. oczyszczalni ścieków

W rundzie rewanżowej bezkonkurencyjne!

Nowe tablice MZK

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant