Gryfów Śląski: Młodzicy Chojnika zremisowali w Gryfowie

Wtorek, 12 października 2010, 19:19
Aktualizacja: 19:21
Autor: red
Na kolejne spotkanie młodzicy Chojnika pojechali do Gryfowa Śląskiego. Ciepliczanie nie mogą tego wyjazdu zaliczyć do udanych.

Od pierwszych minut akcje miały chaotyczny przebieg i obfitowały w dużą liczbę niecelnych podań. Gryf też nie zachwycał. Z gry trochę więcej miał Chojnik, lecz nawet sytuacje sam na sam, jakie miał Wiktor Staszak, nie przyniosły zdobyczy bramkowej. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron gra się poprawiła i kibice mogli zobaczyć dwa gole. Na prowadzenie w 48 minucie wyszedł Gryf, który po swojej pierwszej akcji zdobył bramkę. Na 5 minut przed zakończeniem spotkania Benjamin Łyczak po indywidualnej akcji w momencie oddawania strzału został podcięty w polu karnym. Jedenastkę na bramkę zamienił Patryk Michałek, ustalając wynik meczu na 1:1.

- Mój zespół tego dnia był po prostu słaby. Na tle drużyny wyróżniali się Aleksander Dulak, Kirył‚ Pietruczuk oraz Łukasz Mężyk. To jednak było za mało aby wygrać to spotkanie. W następną sobotę gramy mecz derbowy z KKS. Wierzę, że to będzie dobry mecz i chłopcy zagrają na swoim dobrym poziomie - powiedział trener Michałek.

Skład Chojnika: Banaś Dominik, Grabke Hubert, Kozłowski Kacper, Krzysztofiak Michał, Łyczak Beniamin, Maran Mathias, Michałek Patryk, Milniczuk Marcel, Mężyk Łukasz, Pietruczuk Filip, Pietruczuk Kirył, Proietti Fabio, Samek Filip, Staszak Wiktor, Szyrwiel Bartosz, Zaleszczyk Norbert, Kaczmarczyk Gabriel, Michał Polanski, Kornel Owsiejewicz.