Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 maja
im. Aleksandry, Feliksa

Jelenia Góra: Młode Duchem on–line

Sobota, 3 kwietnia 2021, 7:02
Autor: Przystań Twórcza
Fot. Przystań Twórcza
Zajęcia Fitness oraz Warsztaty Tańca w formie on-line to marcowe spotkania, w których uczestniczyły członkinie Klubu Seniora „Młodzi Duchem”. Zapraszamy na kwietniowe wydarzenia organizowane przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny. Zapisy pod nr. tel. 75 71 22 892.

Panie z Klubu Seniora „Młodzi Duchem” wzięły udział w zdalnej formie Zajęć Fitness z Barbarą Szoką, zarówno przez program ZOOM, jak i Messengera. „Młode Duchem” uczestniczyły w energicznych ćwiczenia ruchowych przed swoimi komputerami. Pani Basia na żywo i w rytm muzyki prezentowała kolejne kroki oraz technikę rozciągania się z kijami. Klubowiczki ćwiczyły również taneczne choreografie do salsy.

Z kolei energiczne Warsztaty Tańca on-line poprowadziła Agnieszka Lis. Panie ćwiczyły taneczne kroki w rytm oryginalnych rytmów muzycznych. Trenowały także układ choreograficzny do bachaty, jazzu i chachy. Wszyscy jednogłośnie podkreślają, że w dobie pandemii możliwość spotkania się na zajęciach ruchowych w formie on-line daje seniorom wiele satysfakcji i jest wspaniałą formą integracji pań oraz alternatywą dla zajęć stacjonarnych, za którymi tęsknią.

Kolejne spotkania on-line Klubu Seniora „Młodzi Duchem” w kwietniu:

Warsztaty Tańca (on-line) - środy - 7, 14, 21, 28.04.2021 r. godz. 16.00. Wstęp wolny (zapisy pod nr tel. 75 71 22 892) - Warsztaty Tańca on-line przez Internet poprowadzi wspaniała instruktorka Agnieszka Lis. Będzie to doskonała okazja do połączenia piękna tańca z formami ćwiczeń ruchowych. W razie przedłużenia obostrzeń epidemicznych zajęcia zostaną poprowadzone przez Internet za pomocą programu ZOOM oraz Messengera.

Zajęcia Fitness (on-line) - poniedziałki - 12, 19, 26.04.2021 r. godz. 11.00.Wstęp wolny (zapisy pod nr tel. 75 71 22 892) - Cykl energicznych Zajęć Fitness w formie on-line przez Internet z Barbarą Szoką, która wprowadzi Seniorów w ciekawy świat Fitnessu i nauczy ćwiczeń rozciągających oraz relaksacyjnych. W razie przedłużenia obostrzeń epidemicznych zajęcia zostaną poprowadzone przez Internet za pomocą programu ZOOM oraz Messengera.

Ogłoszenia

Czytaj również

Od piątku wystawa prac jeleniogórskich fotografików

W Wałbrzychu chcieli zmuszać do szczepień, a w Jeleniej Górze?

Wyróżnili społeczników

Zaczytaj się z Jelonką.com

Pestka startuje w środę!

Kolejny poranek w Muflonie

Zamek będzie jak nowy

Puścili ruch bez uzgodnienia

Fuszerka po terminie?

Wspomnienie poety

Wycieczka do Zagórza

Wkrótce Festiwal Młodych Talentów