Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 maja
im. Miry, Franciszka

Region Jeleniogórski/ REPUBLIKA CZESKA: Mistrzowie poskaczą, kibice postoją w korkach

Piątek, 8 lutego 2008, 9:23
Aktualizacja: 19:31
Autor: Jelonka.com
W Libercu od czwartku do soboty (9 lutego) trwają zawody w skokach narciarskich w ramach Pucharu Świata. Policja przestrzega przed tłokiem na tranzytowych trasach.

Wzmożonego ruchu należy spodziewać się już w piątek. Podstawowym zadaniem policji będzie utrzymanie dobrej przejezdności drogi Jakuszyce – Radomierz, uniknięcie zablokowania dojazdu do Szklarskiej Poręby oraz przeciwdziałanie zakłóceniom ładu i porządku publicznego na terenie powiatu jeleniogórskiego.

– Apelujemy do turystów i kibiców skoków narciarskich, którzy w tych dniach odwiedzą nasz region, o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Prosimy wszystkie osoby, które w tych dniach zamierzają pojechać na narty do Czech o wybieranie innych przejść – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policja prosi kierowców posiadających CB radia o rozpowszechnienie informacji na temat utrudnień w ruchu na tych odcinkach dróg. Apeluje również do kierowców tirów, aby w tych dniach wybierali inne przejścia graniczne niż Jakuszyce – Harrachov, a osoby wybierające się na narty biegowe o parkowanie pojazdów w wyznaczonych do tego miejscach, gdyż obecni tam policjanci będą dyscyplinować tych kierowców, którzy będą łamać przepisy ruchu drogowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejny „Senior Online” już 10 maja

Raport ws. koronawirusa

Będzie bezpieczniej przy Polanie

Czytaj również

Raport ws. koronawirusa w regionie (aktualizacja)

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Rozpoczął się proces

Dachowanie skody

Raport ws. koronawirusa w regionie (aktualizacja)

Wyniki Kowarskiego Budżetu Obywatelskiego

Uczciwi znalazcy

Pamięci zmarłego burmistrza

Autobusy MZK wracają na swoje trasy