Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 22 stycznia
im. Anastazego, Wincentego

Powiat: Mikołajowe prezenty dla rodzin zastępczych

Wtorek, 7 grudnia 2021, 6:01
Autor: WAC
Fot. WAC
W obchodzone wczoraj (6.12) ukochane przez dzieci święto, czyli Mikołajki starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski zaprosił do siedziby Starostwa Powiatowego zawodowe rodziny zastępcze.

Spotkanie było okazją do przekazania najmłodszym podopiecznym rodzin zastępczych prezentów mikołajowych. W paczkach, które trafiły do wszystkich 125 dzieci znajdujących się w pieczy zastępczej w powiecie były przede wszystkim vouchery i wejściówki do różnych atrakcyjnych miejsc w regionie. Sponsorami akcji były: Kino Helios, Bawialnia, Park Trampolin, Osada Śnieżka, Hotel Gołębiewski, Termy Cieplickie. Podarki dla dzieci zostały zapakowane do toreb z logo powiatu uszytych przez firmę Alwi. Fundacja PKO BP przekazała środki na słodką niespodziankę.

W Mikołajki chcemy wyrazić swoją wdzięczność oraz podziękowanie za to, że ci państwo znajdują w sobie tyle empatii i miłości, aby opiekować się najmłodszymi, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji życiowej – mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Za to, że wzięli na siebie ten trudny obowiązek i zobowiązanie wychowania młodych ludzi. Dla dzieci w różnym wieku przygotowaliśmy paczki, w których jest sporo różnych atrakcji, więc myślę, że będą zadowolone. W ten sposób pokazujemy też swoje wsparcie i integrowanie się z rodzinami zastępczymi - dodał starosta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sypią się mandaty

Auta na ścieżkach rowerowych

Euroregion w statystykach  

Czytaj również

Jerzy Łużniak: Nie wybieram się do Senatu

Sanepid ws. glifosatu

Marcin Bustowski apeluje do mieszkańców  

Zdewastowana ścieżka nad jeleniogórską Młynówką

Andrzej Ciosk nowym komendantem strażaków  

Śnieżka królową wiatru

Senator o działaniach osłonowych rządu

Wspaniały koncert w Żeromie dla Miśka!  

63 lata Karkonoskiego Parku Narodowego