Zalogowanych: 3

Karpacz: Mecz rezerw dla Zagłębia

Czwartek, 3 grudnia 2020, 22:14
Aktualizacja: 22:20
Drugi zespół juniorek Karkonoszy Jelenia Góra podejmował w Karpaczu Zagłębie II Lubin. Pierwsza połowa była wyrównana, a w drugiej części gry oba zespoły zdobywały gole seryjnie, jednak to przyjezdne popisały się lepsza skutecznością.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale przez długi czas ze wskazaniem na jeleniogórzanki. W 18. minucie Karkonosze prowadziły 12:9, a na 5 minut przed przerwą 15:13, ale końcówka należała do przyjezdnych, które zdobyły 4 gole z rzędu. Po zmianie stron lubinianki kontynuowały świetną serię i zdobyły 6 kolejnych bramek (co w sumie dało 10 z rzędu), a na tablicy wyników zrobiło się 15:23. Był to moment, kiedy miejscowe poderwały się do walki i dzięki czterem golom z rzędu doprowadziły do stanu 19:23, więc wszystko było jeszcze możliwe... Jaka się okazało, Zagłębie na więcej nie pozwoliło Karkonoszom i mecz zakończył się wynikiem 26:32.

Karkonosze II Jelenia Góra - SMS Zagłębie II Lubin 26:32 (15:17)

Karkonosze: Gozdowska, Napieraj - Podobińska 7, Wołoszczak 7, Kulas 6, Jadeszko 2, Kuśnierz 2, Rzadkosz 1, Wąs 1, Romejko, Stankiewicz. Trenerka: Izabela Prudzienica.
Zagłębie: Malinowska, Słowińska, Kardyś - Chudek 8, Czyż 7, Fedorowicz 4, Kopycińska 4, Dolecka 2, Szczędor 2, Ziemba 2, Jabłońska 1, Machoń 1, Marycka 1, Andruszojć, Bachta, Godzic. Trenerka: Beata Miazga.
Kary: 6 minut (Karkonosze) - 8 minut (Zagłębie)
Sędziowali: Dawid Celoch (Legnica), Artur Lipka (Sady).