Zalogowanych: 8

Trzebnica: Mecz przyjaźni dla Olimpii Kowary

Środa, 12 lutego 2014, 21:36
Aktualizacja: 21:37
Piłkarze IV–ligowej Olimpii Kowary pokonali w test–meczu beniaminka III–ligi dolnośląsko–lubuskiej Piasta Żmigród 2:0. Spotkanie pomiędzy dwoma ekipami z zaprzyjaźnionych klubów rozegrane zostało w Trzebnicy.

W pierwszej części spotkania optyczną przewagę miał Piast, ale nie był w stanie udokumentować jej zdobytym golem. Wszystko zmieniło się w 50. minucie. Milczarek został sfaulowany w polu karnym, jedenastkę na bramkę zamienił Han, a od tego momentu Piast nie przypominał już drużyny z pierwszej połowy. Wynik meczu na 2:0 ustalił Rudnicki.

Olimpia Kowary – Piast Żmigród 2:0 (0:0)

Olimpia: Trynda, Kraiński, Han, Smoczyk, Rodziewicz (46’ Kuźniewski), Zagrodnik (46’ Nowiński), Bębenek, Kędzierski (35’ Udod, 75’ Szeliga), Szujewski, Milczarek (75’ Piskórz), Krupa (46’ Rudnicki)

Piast: Łukasik, Monasterski, Gołębiewski, Łuszcz, Piotrowski, Kłos, Łukawy, Pytlarz, Olikiewicz, Balicki, Niedźwiedź oraz Kobylski, Brumirski, Matusiak, Sobkowiak, Sawicki, Szymków, Zagórski, Abramowicz.