Czytających: 11177

I-liga koszykarek: Mecz outsiderów dla AZS–u Lublin

Sobota, 18 grudnia 2010, 20:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 grudnia 2010, 22:53
Kolejnej dotkliwej porażki doznały zawodniczki Karkonoszy Jelenia Góra w rozgrywkach I–ligi koszykarek. W meczu dwóch najsłabszych drużyn górą był AZS Lublin, który wygrał zdecydowanie 86:59. Jedyne co zapamiętamy po tym spotkaniu, to chyba przegraną przez naszą ekipę pierwszą odsłonę w wymiarze 1:29!

Jeleniogórzanki doznały kolejnej druzgocącej porażki, o tyle przykrej, że poniesionej z równie słabą, przynajmniej na papierze ekipą z Lublina. Rywalki już od pierwszych minut pokazały nam nasze miejsce w szeregu, przegrana pierwsza kwarta w stosunku 1:29 z pewnością chwały nam nie przynosi. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 51:13, a całe spotkanie zakończyło się rezultatem 86:59.

AZS Lublin – MKS Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 86:59 (29:1, 22:12, 22:18, 13:28)

Karkonosze: Pawlukiewicz (17), Szczęśniak (9), Mićków (7), Podgajna (6), Krawczyszyn-Samiec (5), Myćka (5), Iwanowicz (3), Piwowarczyk (2), Kowalczyk (2), Wojtowicz (2), Kowiel (1), Gomołysek