Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

JELENIA GÓRA: Marketowy szał przy ul. Sobieskiego

Poniedziałek, 25 lutego 2008, 18:41
Aktualizacja: 20:21
Autor: OBE
Fot. Piotr Poganowski
Klienci "zaatakowali" w poniedziałek rano nowy duży sklep w Jeleniej Górze. Swoje progi otworzył market Aldi przy ulicy Sobieskiego.

Było kuszenie promocjami. Ludzie przychodzili też ze zwykłej ciekawości, co i przede wszystkim za ile można kupić w markecie niemieckiej sieci, która reklamuje się jako jedna z najtańszych na rynku.

Szczególnym wzięciem cieszyły się laptopy marki Medion po okazyjnej cenie, dostępne w Aldim tylko w dniu otwarcia. Kosztowały zaledwie 1400 złotych, co podziałało jak magnes na jeleniogórzan. Nie obyło się bez słownych utarczek i przepychanek, a atmosfera przypominała szał zakupów podczas wyprzedaży.

Nie brakowało także zainteresowania towarami spożywczymi. Większość z nich w dniu otwarcia placówki kosztowała mniej niż w konkurencyjnych sklepach.
Czy Aldi znajdzie miejsce na coraz bardziej zagęszczonym rynku jeleniogórskich dużych sklepów? Pokaże przyszłość. Pewne jest, że pawilon nie złagodził dysproporcji w lokalizacji pawilonów. Jelenia Góra ma ich kilka, a Cieplice – zaledwie jeden.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dzień Tuńczyka

Rozpoczął się proces

Modernizacja oczyszczalni zagrożona?

Czytaj również

Udaremniony przemyt marihuany za 4,5 mln zł  

Nowy projekt CBK

Na pamiątkę d. cmentarza

Tak nie wolno parkować!

Dzień Koni

KPSW w trosce o przyrodę

Zniknie Dom Wczasów Dziecięcych

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Sprzątanie Ochotnicy