Zalogowanych: 11

Jelenia Góra: Lotnik wygrał przy Złotniczej

Wtorek, 10 listopada 2020, 18:33
Aktualizacja: 18:34
W niedzielnym (8.11) starciu drugiego zespołu Karkonoszy z Lotnikiem Jeżów Sudecki górą byli goście. Ekipa Mateusza Durlaka musiała uznać wyższość rywali, przegrywając aż 1:4.

Spotkanie 13. kolejki III ligi okręgowej młodzików od początku układało się po myśli przyjezdnych, którzy objęli prowadzenie już w 7. minucie. Do przerwy było 0:2, a po zmianie stron jeżowianie przypieczętowali zwycięstwo zdobywając dwa kolejne gole, tracąc tylko jednego. Warto dodać, że przy stanie 0:2 jeleniogórzanie nie wykorzystali rzutu karnego.

Karkonosze II Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 1:4 (0:2)

Gole: 0:1 Świątek 7', 0:2 Dybko 20', 1:2 Janicki 42', 1:3 Janicki 44' (sam.), 1:4 Wójtowicz 47'.

Karkonosze: Stępniak - Grzankowski, Konieczko, Kurowski, Nowak, Romańczuk, Skórka, Stankiewicz, Wierzbicki oraz Cymara, Damasiewicz, Bartyś, Migacz, Trojan, Janicki, Kisły, Machowski, Stasiak.
Lotnik: Jaracz - Dybko, Kaczorowski, Sus, Świątek, Wójtowicz, F. Zarówny, B. Zarówny, Żbikowski oraz Barczyński, Grodzki, Lipianin, Rzepka, Sach, Telega.

W tabeli III ligi okręgowej młodzików Lotnik z dorobkiem 28 punktów jest wiceliderem (strata 2 pkt. do ekipy z Bolesławca), na trzecim miejscu jest Chojnik Jelenia Góra (24 pkt.), a na czwartym Karkonosze II Jelenia Góra (23 pkt.). W następnej kolejce Lotnik podejmie Granicę Bogatynia (14.11, godz. 10:00), a drugi zespół Karkonoszy zagra "na wyjeździe" z Chojnikiem.