Zalogowanych: 10

Łomnica: Łomnica z Czarnymi bez problemu

Niedziela, 8 września 2019, 22:59
Aktualizacja: 23:13
Klub Sportowy Łomnica nie miał większych problemów, aby zdobyć trzy punkty w konfrontacji z Czarnymi Przedwojów. Podopieczni Piotra Aleksiejewa już do przerwy prowadzili 3:0, a cały mecz wygrali 5:1!

Na przebieg spotkania mogła mieć wpływ sytuacja z początku meczu, kiedy to w starciu z Damianem Gałkiem ucierpiał bramkarz Czarnych - Marcin Stepko. Niewiele później w świetnej sytuacji znalazł się Paweł Habasiński i strzelając mocno przy "krótkim słupku" w 14. minucie otworzył wynik spotkania. Niewiele później podstawowy golkiper ekipy z Przedwojowa zasygnalizował, że nie jest w stanie kontynuować gry, bowiem mocno odczuwa starcie sprzed kilku minut. Zastąpił go nierozgrzany Wojciech Migacz i już w 24. minucie wyjmował piłkę z siatki - gola na 2:0 zdobył Paweł Ślusarczyk. W 36. minucie było już 3:0, a na listę strzelców wpisał się Patryk Sawicki. Po zmianie stron nadal przeważali gospodarze i w 69. minucie Robert Turczyk zdobył bramkę na 4:0. W 90. minucie przyjezdni zaliczyli honorowe trafienie, ale nie był to ostatni gol w tym spotkaniu. W doliczonym czasie gry wynik na 5:1 ustalił Paweł Habasiński.

W następnej kolejce KS Łomnica zagra bardzo ważny mecz w Miłkowie z Halniakiem, który aktualnie jest wiceliderem tabeli A-klasy, grupy pierwszej.

KS Łomnica - Czarni Przedwojów 5:1 (3:0)

KSŁ: Szaciłlo - O. Aleksiejew, P. Habasiński, Jaworski, Kaszuba (72' D. Habasiński), Kurzelewski, Maćkowski (82' Wilczyński), Sawicki, Ślusarczyk (61' Przywara), Turczyk, Gałek (61' P. Aleksiejew).
Czarni: Stepko (20' W. Migacz) - Sobolewski, Gądek, Gucwa, Kwaśniewski (65' Grygiel), K. Migacz, Sondej, Wasilewski, Wójtowicz.