Czytających: 13621

Jelenia Góra: LDJS: Chrobry Głogów pokonał Karkonosze

Wtorek, 9 maja 2017, 6:46
Aktualizacja: 6:48
Juniorom starszym Karkonoszy Jelenia Góra wyraźnie nie leży zespół Chrobrego Głogów, z którym ponownie doznali porażki. Udany sezon podopiecznych Krzysztofa Pietrzyka nie wpłynął na przełamanie złej passy i goście wywieźli ze Złotniczej komplet punktów.

Pierwsza połowa toczyła się głównie na środku boiska, jednak tuż przed przerwą gościom udało się zaskoczyć Englera. Strzałem z rzutu wolnego tuż obok słupka, wynik w 41. minucie otworzył Gil i do szatni obie ekipy schodziły przy stanie 0:1. Po zmianie stron Karkonosze dążyły do wyrównania, jednak w 73. minucie to przyjezdni cieszyli się z drugiego gola – jego autorem był Michałowicz. Nadzieja w szeregach biało-niebieskich odżyła w 82. minucie, kiedy to Gęślak zdobył bramkę kontaktową, ale ostatnie słowo należało do Chrobrego – w 88. minucie Gil ponownie pokonał Englera i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

W tabeli Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych prowadzi Zagłębie Lubin (59 pkt.), drugi jest Chrobry Głogów (57 pkt.), a Karkonosze z dorobkiem 31 punktów zajmują 12. lokatę.

Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry Głogów 1:3 (0:1)