Zalogowanych: 23

LDJM: LDJM: Karkonosze nieznacznie gorsze od Zagłębia

Poniedziałek, 30 września 2013, 13:17
Aktualizacja: 13:18
Nie przy Złotniczej jak planowano, a na obiekcie przy ul. Lubańskiej spotkali się piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra i Zagłębia Lubin w ramach kolejki Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych. Po przyzwoitym występie podopieczni Łukasza Kowalskiego przegrali z "Miedziowymi" 1:3.

Prowadzenie w tym meczu objęli niespodziewanie gospodarze, a autorem gola z dobitki był Baczyński. Jeszcze przed przerwą wyrównał Witsanko, ale na drugą połowę biało-niebiescy wyszli z wiarą w końcowy sukces, jakim byłoby urwanie punktów bezapelacyjnemu liderowi LDJM. Skrzydła Karkonoszom podciął gol z rzutu karnego, którego w 50. minucie zdobył Soszyński, a kwadrans później niezdecydowanie dwóch obrońców wykorzystał Piotrowski i było już 1:3. W końcówce wyśmienitą okazję zmarnował Nowacki, który po minięciu bramkarza gospodarzy posłał piłkę nad pustą bramką.

Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 1:3 (1:1)

Karkonosze: Kosiński - Dawid Klimek, Damian Klimek, Lachowicz, Śniegula, Wierzbicki, Wersocki, Pytel, Statkowski, Lekszycki, Baczyński.

Zagłębie: Majchrowski (70' Pyzio)- Kucy, Jończy, Bieliński, Kondrat, Kaczmarczyk (41' Nowacki), Witsanko, Soszyński (65' Obłój), Piotrowski, Żyra (Giziński), Bogiel (41' Pakulski).

Już 5. października czeka nas derbowy pojedynek w ramach Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych: Chojnik - Karkonosze.