Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz.I)

Poniedziałek, 30 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:05
Autor: kmp

<b>Kostrzyna, droga numer 367</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 47 letniego mieszkańca Kowar, który w stanie nietrzeźwości -2,26 promila spowodował kolizję drogową. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra ul. Noskowskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 29 zam. Jelenia Góra, który jechał w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

<b>Szklarska Poręba ul. Sikorskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Citroen 39-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,4 promila).

<b>Jelenia Góra ul. Nadbrzeżna</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który blisko 12 lat znęcał się nad swoją żoną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Paderewskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z grupy samochodowej Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży BMW 21-letnigo mieszkańca Jeleniej Góry. Wartość pojazdu około 15. tys. zł. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary ul. Kowalska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Kadet 38-letniego mieszkańca Bukowca, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,8 promila). Ponadto mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze od 30.03.2004 do 30.03.2006 roku.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 21 letniego mieszkańca Jeleniej Góry za usiłowanie kradzieży samochodu marki BMW.

Ogłoszenia

Czytaj również

32–latek pójdzie siedzieć za kradzieże

Zajeżdżają trawniki

Palił się autobus – zauważyli to policjanci

Po akcji "Prędkość"

Wytwarzał marihuanę

Tak nie wolno parkować!

Rozpoczął się proces

Zniszczył samochód ze złości

Złodzieje pił posiedzą

Straż miejska złamała prawo?

Oszukana "na listonosza"

Końcówka prac na Wojska Polskiego