Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Sobota, 28 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:05
Autor: kmp

<b>Szklarska Poręba ul. 1 Maja</b>
W budynku przy ul. 1 Maja w części niezamieszkałej wybuchł pożar. Budynek w dużej części spłonął. Na stałe zameldowane są w nim dwie osoby. Po zakończeniu akcji gaśniczej w dniu 26 maja br przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Straty i przyczyny nie ustalone. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

<b>Podgórzyn, ul. Żołnierska</b>
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Podgórzyn w wieku 56 i 47 lat , którzy pobili 46 letniego mężczyznę. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze do wytrzeźwienia. Pokrzywdzony doznał obrażeń ciała w postaci pęknięcia oczodołu czaszki, pęknięcie żuchwy. Postępowanie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 17-letniego Roberta Z. zam. Jelenia Góry, który uciekł z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego , a następnie w Jeleniej Górze w dniu 4 maja br wybił szybę wystawową na szkodę jednej z firm, gdzie straty wynoszą nie mniej niż 290 zł. Ponadto w trakcie czynności 17 latek przyznał się do popełnienia czterech innych przestępstw przeciwko mieniu na szkodę mieszkańców Jeleniej Góry. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary ul. Pocztowa</b>
Na w/wskazanej ulicy spłonął Fiat 126p. Przyczyn pożaru nie ustalono. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym, gdzie zostaną wykonane oględziny z udziałem biegłego. Samochód nie figuruje jako utracony. Nie ustalono właściciela.

<b>Barcinek</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 43 letniego mężczyznę, który kierował wstanie nietrzeźwości (2,07 promila).

<b>Kowary, ul. Matejki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę 23-letniego mieszkańca Kowar, który jechał w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Szklarska Poręba ul. Jedności Narodowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 26 mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał w stanie nietrzeźwości (2 promile).

<b>Szklarska Poręba ul. Sikorskiego</b>
Policjanci zatrzymali 26 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 9 miesięcy i 15 dni. Ponadto mężczyzna posiadał grzyby halucynogenne, które zawierają środki odurzające. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie..

Ogłoszenia

Czytaj również

Pamięci poległym

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Zajeżdżają trawniki

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Straż miejska złamała prawo?

Prawie wjechał do sklepu

Okradł byłą partnerkę

Zaginął pensjonariusz DPS z Miłkowa

Kradł, miał narkotyki

Tak nie wolno parkować!

Amator darmowej whisky zatrzymany

Msza w intencji strażaków