Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Wtorek, 31 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:03
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Wolności</b>
Kierujący samochodem marki Nissan Sunny 34- letni mieszkaniec Jeleniej Góry nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Fiat Cinquecento. W wyniku tego zdarzenia kierujący samochodem marki Fiat 66-letni mężczyzna doznał urazu twarzy. Został przewieziony do szpitala w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 49-letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§1 kk.

<b>Jelenia Góra ul. Wiejska</b>
W dniu 30 maja br w rzece Bóbr obok Fabryki Papieru przy ul. Wiejskiej w Jeleniej Górze znaleziono zwłoki kobiety. Na ciele denatki nie stwierdzono żadnych obrażeń ciała mogących świadczyć o udziale osób trzecich. Oględziny miejsca zdarzenia i zewnętrzne zwłok przeprowadzono z udziałem Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze oraz biegłego medycyny sądowej. Zwłoki zabezpieczono w Prosektorium w Kowarach. Przyczyny śmierci wykaże sekcja zwłok. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości denatki.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 34-letniego mężczyzny, który znęcał się nad swoją żoną. Zobowiązał wymienionego do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Górna</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej na bazie informacji operacyjnej ustalili sprawcę usiłowania kradzieży komputera o wartości 2500 zł na szkodę 51 letniego mężczyzny. Sprawca został zatrzymany przez pokrzywdzonego w trakcie opuszczania budynku, a następnie oddalił się. Sprawca usiłowania kradzieży to Cezary F. lat 17. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania 17-latka. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 23 mieszkańca Piechowic, który jechał w stanie nietrzeźwości (1,4 promila).

<b>Janowice Wielkie</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Rekord 65-letniego mieszkańca gminy Janowice Wielkie, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Podwale</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW Golf 29-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości (1,8 promila).

<b>Janowice Wielkie, ul. Kolejowa</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault 28 letniego mieszkańca gminy Janowice Wielkie, który kierował pomimo prawomocnego zakazu sądowego do kierowania pojazdami mechanicznymi.

<b>Szklarska Poręba ul. Demokratów</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Fiat 126 p 24 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał po spożyciu alkoholu (0,5 promila).

<b>Kowary, ul. Kamiennogórska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Corsa 22- letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował po spożyciu alkoholu.

<b>Jelenia Góra, skrzyżowania ul. Wolności i Sołtysiej</b>
Kierujący motocyklem 22-letni mieszkaniec Jeleniej Góry uderzył w tył jadącego z przeciwnego kierunku samochodu marki Daewoo Nubira. Samochód skręcał w lewo. Motocyklista doznał złamania podudzia nogi prawej i nadgarstka prawej ręki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Ścięgny</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 39-letniego mieszkańca gminy Jeżów Sudecki, który kierował w stanie nietrzeźwości (2,34 promila).

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozpoczął się proces

Po policyjnej akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”

Tak się tylko szkodzi

Końcówka prac na Wojska Polskiego

Tak nie wolno parkować!

Podpalił materac na klatce schodowej w kamienicy

Zajeżdżają trawniki

Złodzieje pił posiedzą

Na gościnnych występach

Po akcji „Prędkość”

Wpadka złodzieja paliwa

Pamięci poległym