Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Jelenia Góra: Kronika policyjna

Piątek, 27 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 13:55
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Kasprowicza</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Zdzisława Cz, lat 40 mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości (1,7 promila).

<b>Podgórzyn ul. Żołnierska</b>
Policjanci z KP w Karpaczu na bazie informacji operacyjnych zatrzymali Jana S. lat 50 mieszkańca gminy Podgórzyn poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary zastępczej w wymiarze 20 dni.

<b>Staniszów</b>
Policjanci z KP w Karpaczu w wyniku działań operacyjnych zatrzymali Sławomira P. lat 28 mieszkańca gminy Podgórzyn poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy.

<b>Jelenia Góra ul. Ogińskiego</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Danutę S. lat 69 mieszkankę gminy Mysłakowice poszukiwaną na podstawie listu gończego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 263§2 kk.

<b>Piechowice ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Grzegorza M. lat 29 mieszkańca Szklarskiej Poręby poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Włam pod okiem kamery

Profilaktyka w sieci

Straż miejska złamała prawo?

Policja: majowy weekend dosyć spokojny

Tak się tylko szkodzi

Tak nie wolno parkować!

Zajeżdżają trawniki

Zatrzymani za włamanie

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Wykorzystał okazję i ukradł utarg – stanie przed sądem

Zaginął pensjonariusz DPS z Miłkowa