Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Poniedziałek, 16 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:58
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka </b>
Kierujący samochodem marki Mazda 26-letni mieszkaniec Jeleniej Góry z nieustalonych przyczyn najechał na tył samochodu marki VW Bora, którym jechał mieszkaniec Jeleniej Góry. W wyniku tego zdarzenia kierowca VW Bora doznał obrażeń kręgosłupa i został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Zgorzelecka </b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali nieletniego Marcina K. lat 16 zam. Jelenia Góra, który jest sprawcą kilkunastu kradzieży z włamaniem do altanek działkowych na terenie Osiedla Zabobrze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Kilińskiego </b>
Policjanci zatrzymali Stanisława Ł. lat 43 bez stałego miejsca zamieszkania , który posiadł 10 działek polskiej heroiny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Kubsza </b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW Santa lat 55 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (0, 79 promila).

<b>Karpacz ul. Bolesława Prusa </b>
Funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego z Komisariat Policji w Karpaczu w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili i zatrzymali 46 letniego mieszkańca Olkusza Waldemara B., który ukradł piłę motorową o wartości 1800 zł na szkodę mieszkanki Karpacza. Sprawca po wykonaniu czynności został zwolniony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra </b>
Na wniosek Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Andrzeja S. lat 51 podejrzanego o to, że w dniu 11 maja br w Janowicach Wielkich rozbitą butelką uderzył w twarz swojego kolegę. Mężczyzna został zobowiązany do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Rozpoczął się proces

Sprawca rozboju zatrzymany

Tak nie wolno parkować!

Wytwarzał marihuanę

Po policyjnej akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”

Po akcji „Prędkość”

Samochodowy złodziej pod kluczem

Zaginął pensjonariusz DPS z Miłkowa

Włamał się ukradł tablet

Z narkotykami do pracy

Oszukana "na listonosza"