Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 maja
im. Grzegorza, Karoliny

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Środa, 18 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:56
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Nad Stawami</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali Adama M. lat 39 zam. Jelenia Góra, jako sprawcę kradzieży zbiornika na wodę wykonanego z blachy kwasoodpornej o wartości 10.000 zł. Odzyskano skradzione mienie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Chrobrego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali Piotra A. lat 26 zam. Jelenia Góra, który jest jednym z trzech sprawców pobicia ze skutkiem śmiertelnym 40 –letniego mieszkańca Jeleniej Góry. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze do dalszych czynności procesowych. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych czynności odnaleźli samochód marki VW Golf koloru białego, który został utracony w nocy z 02/04 maja br przy ul. Ogińskiego w Jeleniej Górze na szkodę mieszkańca Wojcieszowa.
<b>Jelenia Góra ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Przemysława P. lat 22 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze za przestępstwo z artykułu 280§ 1kk, tj. rozbój w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 1000 zł wobec Łukasza D. lat 22 obywatela Niemiec podejrzanego o to, że w dniu 16 maja br w Jeleniej Górze przy ul. Poznańskiej kierował samochodem marki VW Passat w stanie nietrzeźwości – 0,6 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Straż miejska złamała prawo?

Rozpoczął się proces

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Czytaj również

Znęcał się nad żoną

Prawie wjechał do sklepu

Nie zatrzymał się do kontroli, bo był poszukiwany

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Policja: majowy weekend dosyć spokojny

Tak nie wolno parkować!

Policjanci poszukują właścicieli odzyskanych przedmiotów

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Złodzieje pił posiedzą