Elbląg: KPR nadal bez punktów

Sobota, 18 września 2010, 21:04
Aktualizacja: Niedziela, 19 września 2010, 17:00
Autor: arec
Piłkarki ręczne KPR Jelenia Góra nie mogą mówić o dobrym początku sezonu. Podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak nie sprostały kolejnym wymagającym rywalom i mają na koncie trzy porażki. Dziś KPR przegrał w Elblągu z miejscowym Startem 23:39.

Obydwa zespoły przystępowały do dpojedynku z dwoma porażkami na koncie. Elblążanki chcą walczyć o czołówkę tabeli, a zespół jeleniogórski miał jeszcze niedosyt po zeszłotygodniowej porażce z Piotrcovią. Walka zapowiadała się interesująco.

Niestety tak jak przed tygodniem również i dziś KPR słabo rozpoczął spotkanie. Start po 9 minutach prowadził już 7:2. Dopiero kolejne bramki Marty Dąbrowskiej i Agnieszki Koceli pozwoliły zmniejszyć prowadzenie gospodyń i na tablicy widniał rezultat 9:6.

Kolejne minuty stały znów pod znakiem przewagi Startu, a KPR próbował zniwelować dystans do rywalek i pierwsza część spotkania kończy się rezultatem 17:13 na korzyść elblążanek.

Po zmianie stron na parkiecie królował Start, który sukcesywnie powiększał prowadzenie. W 42 minucie było już 27:16 i gospodynie nie zwalniały tempa. W efekcie KPR doznał wysokiej porażki 23:39.

Start Elbląg – KPR Jelenia Góra 39:23 (17:13)

KPR Jelenia Góra: Kozłowska, Szalek, Krajewska - Buklarewicz 7, Dąbrowska 6, Kocela 5, Konsur 3, Fursewicz 1, Załoga 1, Muras, Bułak, Kubicka, Rykaczewska.