Czytających: 11104

Włocławek: KPR Masters ponownie najlepszy!

Poniedziałek, 28 września 2015, 8:04
Aktualizacja: 8:10
W dn. 25–27.09 we Włocławku odbył się turniej oldbojów mężczyzn i kobiet. Nasze wicemistrzynie Polski z KPR Masters Jelenia Góra okazały się najlepsze, a zawodniczki zgarnęły wiele wyróżnień indywidualnych.

W kategorii kobiet uczestniczyło 8 zespołów w podgrupie KPR Jelenia Góra zmierzył się z zespołami: Wilanowa Warszawa, Silesia Stars Ruda Śląska i SPR Tychy. W drugiej podgrupie: Junak Włocławek, Skra Warszawa, Zagłębie Lubin i Handball Radziejów.

SPR Tychy - Wilanowia Warszawa 7:1

Komplet zwycięstw w grupie zestawił nasz zespół w walce o finał z lokalnym rywalem - Zagłębiem Lubin, które nasze mistrzynie pokonały 13:4. W finale jeleniogórzanki zmierzyły się ze Skrą Warszawa i tu również okazały się lepsze (13:10). Na podsumowaniu turnieju wyróżnione zostały zawodniczki z KPR Jelenia Góra:
najlepszą bramkarką turnieju uznano Agnieszka Rybak, królową strzelczyń została Inna Krzysztoszek, tytuł miss turnieju przypadł Sylwii Komorowskiej, najlepszą rozgrywającą została Inna Krzysztoszek, a najlepszą akcję turnieju przeprowadziła Katarzyna Jeż.