Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 16 października
im. Gerarda, Gawła

Jelenia Góra: Koszykarki rozpoczęły rywalizację

Piątek, 27 sierpnia 2021, 13:10
Aktualizacja: 13:12
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Przez trzy dni (27-29.08) w Jeleniej Górze nie zabraknie koszykarskich emocji. Wszystko za sprawą III edycji turnieju Spartanmania, organizowanego przez KSW Spartakus. Rywalizację podzielono na 3 kategorie wiekowe, a mecze rozgrywane są w trzech obiektach: SP 10, SP 11 oraz przy ul. Sudeckiej.

Na początek rywalizacji zawitaliśmy do hali przy ul. Sudeckiej, gdzie mierzą się zespoły z roczników 2007/2008.

KS Wichoś Jelenia Góra - Trójka Ełk 33:43 (9:12, 12:12, 6:8, 6:11)

Wichoś: Najmrodzka 13, Michalska 9, Bielecka 9, Cymara 2, Obuchowicz, Despud, Chalecka, Kołodziej, Laps.
Trójka: Grzywińska 17, Lewandowska 14, Wiszniewska 4, Konecko 4, Sadowska 2, Dąbrowska 2, Sosnowska, Pejcz, Matysiak, Karwowska, Szyszkowska, Jagłowska, Nowalska.

KSW Spartakus Jelenia Góra - GKK Grodzisk Mazowiecki 65:45 (28:6, 16:9, 15:14, 6:16)

KSW: Warsińska 31, Michalak 10, Kaławaj 9, A. Tomalak 7, Wójcicka 4, W. Niesobska 2, E. Tomalak 2, Ozga, Ćwikowska, Lulek.
GKK: Milewska 11, Słowińska 9, K. Strzelecka 9, Niewęglowska 4, Pniewska 3, Misiło 3, G. Strzelecka 2, Jesiołowska 2, Dobrowolska 2, Łęgowska, Sass, Marciniak.

Harmonogram pozostałych spotkań rocznika 2007/2008 - hala przy ul. Sudeckiej:

GR.B BASKET SLOVANKA II - KS PLAY BASKET KRASZEWICE 34:75
13.30-15.00 GR.A BASKET TEAM SUCHY LASBASKET - SLOVANKA I
15.00-16.30 GR.B KS WICHOŚ J.G. - KS PLAY BASKET KRASZEWICE
16.30-18.00 GR.A KSW SPARTAKUS J.G - BASKET TEAM SUCHY LAS
18.30 Oficjalne otwarcie turnieju w SP 10
19.30-21.00 GR.B BASKET SLOVANKA II - TROJKA EŁK
19:30 - 21:00 Basket Slovanka I - GKK Grodzisk Maz. (hala SP 10)

SOBOTA
9.00-10.30 GR A KSW SPARTAKUS J.G - BASKET SLOVANKA I
10.30-12.00 GR B KS WICHOŚ - BASKET SLOVANKA II
12.00-13.30 GR A BASKET TEAM SUCHY LAS - GRODZISKI KLUB KOSZYKARSKI
13.30-15.00 GR B TRÓJKA EŁK - KS PLAY BASKET KRASZEWICE
15.00-16.30 A3 - B4
16.30-18.00 B3 - A4
18.00-19.30 A1 - B2
18:00 - 19:30 B1 - A2 (hala SP 11)

NIEDZIELA
8.30-10.00 O 5. MIEJSCE WYGRANY A4-B3 – WYGRANY A3-B4
9:00 - 10:30 O 7. MIEJSCE: Przegrany A4-B3 - Przegrany A3-B4 (hala SP 10)
10.00-11.30 O 3. MIEJSCE PRZEGRANY A2-B1- PRZEGRANY A1-B2
11.30-13.00 O 1. MIEJSCE WYGRANY A2-B1- WYGRANY A1-B2

Ogłoszenia

Czytaj również

Co dalej z punktem krwiodawstwa?

Wyjazdoy triumf w Szprotawie

Ulica jak nowa

Czytaj również

Wiec poparcia dla Unii Europejskiej

Co z przebudową mostu?

Czeski weekend szklany

MdW: Gdzie są polskie flagi na jeleniogórskim ratuszu?

Skwer Radiowej Trójki zmieni wkrótce nazwę?

Dzieci przebadane i co dalej?

Uderzenie w narkobiznes

Czy ten dźwig stanowi zagrożenie?

Wielkie emocje w miejskich derbach