Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 grudnia
im. Piotra, Pauliny

Jelenia Góra: Końcówka rundy dużo lepsza

Sobota, 20 listopada 2021, 10:48
Aktualizacja: 10:59
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Trzecia ekipa poprzedniego sezonu A-klasy (gr. 1) kończy rundę jesienną dopiero na 11. miejscu, ale ostatnie tygodnie były już dużo lepsze w wykonaniu Pub Gola, niż początek sezonu 2021/2022.

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Pub Gol pokonał Piasta Bolków 4:2, choć do przerwy przegrywał 0:2 (gole dla gości zdobyli: Kmiecik i Szemberski). Po zmianie stron jeleniogórzanie odmienili losy spotkania za sprawą duety Pawlikowski - Klimek. W 55. minucie pierwszy z wymienionych zdobył bramkę kontaktową. Od 78. minuty oba zespoły grały w 10, gdyż po czerwonej kartce zobaczyli Chromiński (PG) i Szczepański (Piast). Między 83. a 88. minutą trafiali na zmianę Klimek, Pawlikowski i ponownie Klimek, dzięki czemu Pub Gol wygrał 4:2.

W ostatniej kolejce ekipa, która przestała już grać na Osiedlu Czarne, przegrała w Mysłakowicach z Orłem 2:3, ale w starciu z czołową drużyną tabeli również pokazała się bardzo dobrze.

Liderem grupy pierwszej A-klasy jest KS Łomnica, która wygrała wszystkie 15 spotkań i ma 3 punkty przewagi nad Olimpią Kamienna Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: Skandaliczny abonament za wodę

Duże zainteresowanie pandemią cenzury

Burza wokół uchwały o sytuacji na granicy

Młody klub z sukcesami

Żeby rondo było rondem

Dla turystów i ochrony siedliska cietrzewi

Podwyżki dla starosty i radnych

Kto zadba o dawny cmentarz żydowski?

Skarby naszego regionu w Muzeum Karkonoskim

Ciastka dla obrońców granicy

Kto zanieczyszcza strumień w Maciejowej ściekami?