Zalogowanych: 24

Jelenia Góra: Kolejny pogrom w wykonaniu Victorii

Czwartek, 10 czerwca 2021, 9:57
Aktualizacja: Sobota, 12 czerwca 2021, 9:57
Lider jeleniogórskiej A-klasy rozbił Bobra Marciszów 9:3. To kolejny krok w drodze do awansu Victorii.

W meczu 24. kolejki rozegranym na stadionie przy ul. Lubańskiej ekipa Bartosza Gęcy od początku miała zdecydowaną przewagę nad rywalami. W 5. minucie wynik otworzył Mateusz Sala, w 12. minucie podwyższył Marcin Tusiński, a dwa kolejne gole były dziełem Sebastiana Kocota. W 42. minucie na 4:1 trafił Vadzim Suhaka, ale jeszcze przed przerwą na 5:1 podwyższył Sala. Po zmianie stron gola na 6:1 zdobył Tusiński, Grzegorz Wowk trafił na 6:2, a chwilę później było 7:2 dzięki Kocotowi, który skompletował w ten sposób hat-tricka. W 62. minucie podobny wyczyn zanotował Tusiński, a w 79. minucie na 9:2 trafił Julian Rudnicki. Wynik na 9:3 ustalił w 80. minucie grający trener gości - Suhaka.

Victoria Jelenia Góra - Bóbr Marciszów 9:3 (5:1)

Vitoria: Harasimowicz - Tusiński (63' Toczyński), Sala (46' Sobczak), Kocot (74' Śnieżek), Rudnicki, Okowiński, Maryszczak, Becker (85' Bijata), Semeniuk, Nikolaienko, Lasek (57' Roskowiński).
Bóbr: Dul - Trząsalski, Suhaka, Malik, Maćkowiak, Legat, Komarnicki, Gaweł, Wowk, Bielicz (70' Bilski), Siemiaszko.

W następnej kolejce Victoria zagra w Wojcieszowie z Budowlanymi (13.06, godz. 14:00).