Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Kolejne starcie młodziczek

Czwartek, 21 kwietnia 2022, 8:17
Aktualizacja: 8:37
Młodziczki Karkonoszy Jelenia Góra rozegrały kolejny mecz w rozgrywkach wojewódzkich. Tym razem w hali przy ul. Złotniczej ekipa Justyny Domin zmierzyła się z APR-em Świdnica.

Do przerwy nie wyglądało to najgorzej - jeleniogórzanki przegrywały w 10. minucie 3:4, a po 25 minutach 8:13, więc 5 bramek straty było możliwe do odrobienia. Po zmianie stron przyjezdne wykorzystały błędy Karkonoszy i w ciągu 20 minut miejscowe zdobyły tylko jednego gola, a świdniczanki 10. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:29.

MKS Karkonosze Jelenia Góra – APR Świdnica 16:29 (8:13)

Karkonosze: Wrona – Popczyńska 7, Żbik 4, Buluk 2, Gąsior 1, Hołyś 1, Sakhanatskyi 1, Karnawalska.
APR: Rogaczewska 11, Bieżyńska 5, Sagała 4, Rostkowska 3, Fasuga 2, Miłkowska 2, Bal 1, Delfel 1, Chmiel, Remez, Śloser, Walczak.
Kary: 6 minut (Karkonosze) - 6 minut (APR)
Sędziowali: Dawid Celoch (Legnica), Kacper Pisarek (Lubin).
Widzów: 50.

Kolejny mecz młodziczek Karkonoszy w niedzielę (24.04) o godz. 13:30 w hali przy ul. Złotniczej - rywalkami będą szczypiornistki Boru Oborniki Śląskie.