Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: Kolejna lekcja futbolu dla KKS–u

Niedziela, 8 października 2017, 14:55
Aktualizacja: 14:58
Przed zawodniczkami KKS–u Jelenia Góra jeszcze sporo nauki gry w piłkę nożną. W 7. kolejce III ligi debiutujące w rozgrywkach jeleniogórzanki uległy trzeciemu zespołowi AZS–u Wrocław 0:9!

W spotkaniach ekipy Kacpra Mrówki trudno się spodziewać walki o zwycięstwo - dotychczasowe spotkania pokazują, że sukcesem jest zdobycie bramki. Ta sztuka nie udała się w starciu z AZS-em III Wrocław, który bez problemu wywalczył 3 punkty. Wynik w 7. minucie otworzyła Patrycja Kamińska. W 18. minucie na 2:0 strzeliła Marcelina Buś, a w 32. i 33. minucie wrocławianki dołożyły kolejne dwa trafienia, których autorkami były strzelczynie dwóch poprzednich goli (Buś i Kamińska). Do przerwy wynik się nie zmienił, ale po zmianie stron AZS w ciągu 15 minut zdobył 5 bramek. Kolejno trafiały: Paulina Zygadlik, Patrycja Kamińska, Wiktoria Wójcik, Marcelina Buś i Paulina Zygadlik. Mimo że do końcowego gwizdka był jeszcze kwadrans, przyjezdnym nie udało się powiększyć dorobku bramkowego do wyniku dwucyfrowego, ale i tak zakończyły spotkanie z okazałym rezultatem.

W następnej kolejce KKS zagra w Nowej Rudzie z miejscowym Piastem, a przed własną publicznością wystąpią 22 października w starciu z UKS-em Bierutów.

KKS Jelenia Góra - AZS III Wrocław 0:9 (0:4)