JELENIA GÓRA: Kolegium lepsze od Tygrysów!

Sobota, 28 lutego 2009, 16:21
Aktualizacja: Niedziela, 1 marca 2009, 3:11
Autor: ah
JELENIA  GÓRA: Kolegium lepsze od Tygrysów!
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 11 siatkarze AZS KK Jelenia Góra udanie stoczyli walkę z Tygrysami Strzelin o miejsca VI – XI w IV lidze. Akademicy wgrali 3:1.

Faworytem tej rywalizacji byli jeleniogórzanie, gdyż przed tą kolejką zajmowali trzecią lokatę w ligowej tabeli, Tygrysy zaś piątą. Mimo tego, nasi siatkarze potrzebowali czterech setów, aby pokonać rywala. Pierwsze minuty spotkania były bardzo wyrównane. Przy stanie 2:0 dla naszego zespołu, straty zaczęli odrabiać goście. AZS KK zabrakło koncentracji i strzelinianie wygrali trzeci set, aż sześcioma punktami. Goście uwierzyli wówczas, że nie wszystko jeszcze w tym meczu stracone. Podopieczni trenera Wojciecha Lary nie oddali już czwartego seta Tygrysom i ostatecznie zwyciężyli 3:1.

KU AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra – Tygrysy Strzelin 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:21)