Zalogowanych: 11

IV-liga: Karkonosze w III–lidze! (zapis relacji na żywo)

Sobota, 14 czerwca 2014, 16:35
Aktualizacja: 19:29
Od godz. 17:00 walkę o awans rozpoczną piłkarze Karkonoszy, którzy w Bolesławcu zmierzą się z BKS–em tej samej porze w Kowarach Olimpia podejmuje Piasta Zawidów.

Aby aktualizować należy odświeżać stronę.

10' do rozpoczęcia spotkania. Nad stadionem przechodzi ulewa...

Mecz w Bolesławcu rozpoczął się o godz. 17:06.

10' 0:0
15' Kowalski z 15 metrów lewą nogą obok słupka, ale na róg zbija bramkarz gospodarzy.
26' nadal 0:0. Mecz wyrównany, BKS tanio skóry nie sprzedaje. W Kowarach również 0:0.
33' 0:0, ale coraz groźniej atakuje BKS.
40' Dubiel przypilnował krótkiego słupka ratując nad przed utratą gola
42' w odpowiedzi Firlej do Kowalskiego, a ten minimalnie nad poprzeczką
45' Bednarczyk głową na wbiegającego Kowala, ale w ostatniej chwili wślizgiem piłkę blokuje obrońca BKS-u
45'+1 Meskhia mija obrońcę, wykłada "patelnię" Kusiakowi, a ten zamiast z pierwszej uderzyć przekłada piłkę i traci na 5 metrze.
Do przerwy w Bolesławcu i Kowarach bez bramek.

Druga połowa rozpoczęła się o godz. 18:06.
54' w Kowarach 1:0 dla Olimpii.
59' faulowany na 18 metrze Meskhia i sam poszkodowany zabiera piłkę nie pozwalając etatowemu wykonawcy rzutów wolnych (Kowalskiemu) na strzał. Gruzin strzela fatalnie w mur.
66' Meskhia do Kusiaka, a ten strzela obok bramki
72' w polu karnym faulowany Kusiak, z karnego Pacan na 0:1!!!
W tym momencie to Karkonosze są w III-lidze!
80' BKS - Karkonosze nadal 0:1, biało-niebiescy przejęli kontrolę na boisku. W Kowarach również 1:0.
83' szansa Bolesławca, strzał z dystansu minimalnie niecelny
Sędzia dolicza 5 minut...
W doliczonym czasie jeleniogórzanie mądrze na połowie przeciwnika. Olimpia wygrała 1:0 i czeka na wieści z Bolesławca.
Koniec meczu! 1:0! Karkonosze w III-lidze!!!