Zalogowanych: 15

II-liga koszykarek: Karkonosze nie sprostały Liderowi

Niedziela, 24 lutego 2013, 18:46
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 lutego 2013, 10:51
Koszykarki MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra nie sprostały na wyjeździe najlepszej ekipie tabeli UKS Liderowi Swarzędz przegrywając na wyjeździe 51:69. Rywalki wciąż są zatem niepokonane, a w spotkaniu z jeleniogórzankami odniosły trzynaste ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Do przerwy nic nie wskazywało jednak na pewną wygraną gospodyń. Nasze koszykarki wygrały drugą odsłonę 20:10 i po 20 minutach gry przegrywały zaledwie jednym punktem – 28:29. Po zmianie stron ton rywalizacji nadawały już przeciwniczki, które systematycznie powiększały przewagę i odniosły kolejną ligową wygraną. Koszykarki Karkonoszy po ambitnej grze przegrały w Swarzędzu z najlepszą ekipą tabeli 51:69.

UKS Lider Swarzędz – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 69:51 (19:8, 10:20, 25:12, 15:11)

Karkonosze: Łopatka (14), Arodź (10), Krawczyszyn-Samiec (7), Paradowska (6), Prystrom (6), Podgajna (3), Kosalewicz (3), Myślak (2), Kosiorowska, Buraczewska, Smajda-Młodnicka