Desna: Karkonosze gromią Łomnicę

Poniedziałek, 22 lutego 2010, 12:14
Aktualizacja: Wtorek, 23 lutego 2010, 13:56
Autor: arec
Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra pokonali w sparingu KS Łomnica aż 9:1.

Wielkie strzelanie urządzili sobie piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, którzy we wczorajszym dniu w czeskiej miejscowości Desna pokonali trzecią drużynę jeleniogórskiej A klasy, KS Łomnica. Od początku spotkania miażdżącą przewagę mieli jeleniogórzanie. Zespół z Łomnicy ograniczał się tylko do obrony. Mimo to do przerwy było tylko 1:0 dla Karkonoszy po bramce Łukasza Kowalskiego. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie kiedy podopieczni Marka Herzberga osiem razy trafiali do bramki przeciwników. KS Łomnica zdołał odpowiedzieć jedną bramką i mecz zakończył się rezultatem 9:1.

- Gdybyśmy mieli lepszą skuteczność wygralibyśmy jeszcze wyżej. Można powiedzieć, że urządziliśmy sobie trening strzelecki – powiedział napastnik Karkonoszy, Łukasz Kowalski.

KS Karkonosze Jelenia Góra – KS Łomnica 9:1

Bramki dla Karkonoszy: Kowalski 3, Kogut 2, Siatrak 1, Krupa 1, Kołodziejczyk 1, Durlak 1

Karkonosze: Dubiel, Hałka, Polak, Bijan, Siatrak, Kołodziejczyk, Jurkowski, Smoliński, Rodziewicz, Kotarba, Wojtas, Kogut, Durlak, Kowalski, Krupa