JELENIA GÓRA- KRAJ: Kapitalny mecz młodziczek MKS MOS

Poniedziałek, 30 marca 2009, 8:49
Aktualizacja: 8:53
Autor: ahawer
Młodziczki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra zwyciężył zespół Śląska Wrocław 102:29!

Kapitalne spotkanie rozegrały zawodniczki MKS MOS Karkonosze w lidze młodziczek udanie rewanżując się za porażkę z pierwszej rundy, wygrywając 102:29.
Od pierwszych minut nasz zespół narzucił własny styl gry i po 6 minutach na tablicy było 17:0. Zawodniczki zagrały bardzo agresywnie w obronie co przyniosło efekt w postaci przechwytów i bardzo dobrze rozgrywał szybki atak, a w ataku pozycyjnym konsekwencja i dobra tego dnia skuteczność.
Bardzo dobrze dysponowana dzisiejszego dnia była Laura Prystrom, która rzuciła aż 37 punktów.

Śląsk Wrocław – Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 29:102

(6:32, 4:14, 16:25, 3:31)