Zalogowanych: 8

Jelenia Góra: Kadetki wysoko przegrały ze Wschową

Czwartek, 16 listopada 2017, 20:03
Aktualizacja: 20:05
Kadetki MKS–u MOS Karkonoszy Jelenia Góra doznały wysokiej porażki przed własna publicznością. W starciu z WSTK Wschowa jeleniogórzanki zdecydowanie zawaliły drugą kwartę, która okazała się brzemienna w skutkach.

MKS MOS nieźle rozpoczął mecz, bowiem po pierwszej kwarcie przegrywał tylko jednym punktem, ale to, co się stało w drugiej odsłonie zdecydowało o losach spotkania. Do przerwy Karkonoszki przegrywały 18:37 i mimo niezłej postawy w trzeciej "ćwiartce" nie były już w stanie odrobić strat, a w decydującej kwarcie przyjezdne dołożyły 9 "oczek" do swojej przewagi i mecz zakończył się wynikiem 38:66.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - WSTK Wschowa 38:66 (9:10, 9:27, 13:13, 7:16)