Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

Jelenia Góra: Jutro pracownicy „skarbówki” pomogą z PIT–ami

Piątek, 4 kwietnia 2014, 12:42
Aktualizacja: Sobota, 5 kwietnia 2014, 8:26
Autor: Org
Przypominamy, że jutro (5.04.) w godzinach od 9.00 do 13.00 podatnicy będą mogli złożyć w Jeleniej Górze swoje zeznanie, uzyskać informacje dotyczące rozliczenia podatku za 2013 rok lub pobrać formularze zeznań rocznych. Obsługa podatnika będzie się odbywać również w Książnicy Karkonoskiej przy ulicy Bankowej.

W sobotę pracownicy urzędu wyjaśnią zasady opodatkowania dochodów uzyskanych w 2013 roku oraz udzielą informacji na temat obowiązujących ulg i odliczeń. Dzięki aplikacji e-Deklaracje podatnicy będą mogli wysłać swoje zeznanie roczne przez Internet. Obsługa podatnika będzie się odbywać również poza siedzibą urzędu.

- Dzięki uprzejmości kierownictwa Jeleniogórskiego Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej "Książnica Karkonoska" każda osoba, która w tym dniu odwiedzi siedzibę Książnicy będzie mogła złożyć zeznanie podatkowe, uzyskać niezbędne informacje dot. ulg i odliczeń a także skorzystać z pomocy urzędnika podczas elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowej – informuje Beata Cichocka, kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze.

Pracownicy urzędu dyżurować będą w "Książnicy Karkonoskiej" w godzinach od 9.00 do 13.00 w czytelni na II piętrze ("pokój pracy w ciszy").

Ogłoszenia

Czytaj również

Chłopca poraził prąd

Nowe tablice MZK

Uczciwi znalazcy

Czytaj również

Zajeżdżają trawniki

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Nowa droga przy Grabowej

Raport ws. koronawirusa

Końcówka prac na alei Wojska Polskiego

Puścili ruch bez uzgodnienia

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Rusza punkt szczepień  

Raport ws. koronawirusa w regionie (aktualizacja)