Zalogowanych: 15

Jelenia Góra: Juniorzy przegrali z WKK

Poniedziałek, 17 grudnia 2018, 16:40
Aktualizacja: 16:41
Drugi zespół juniorów Sudetów Jelenia Góra nie zdołał sprawić niespodzianki w starciu z WKK I Wrocław, do którego doszło w niedzielę (16.12) w hali przy ul. Sudeckiej. Od początku spotkania lepiej prezentowali się goście, którzy odnieśli 9. zwycięstwo w sezonie.

Podopieczni Leszka Oleksego już w pierwszej kwarcie pozwolili rywalom na zbyt wiele, w efekcie przegrywali 16:27. W drugiej odsłonie gra się wyrównała, ale wynik nadal wyraźnie wskazywał na przyjezdnych. Po zmianie stron wrocławianie rozwiali wszelkie wątpliwości i po 30 minutach było już 46:78. Ostatecznie Sudety II przegrały z WKK I 69:93 i z dorobkiem 2 zwycięstw i 11 porażek zajmują aktualnie 7. pozycję w tabeli.

Nieco lepiej radzą sobie juniorzy pierwszego zespołu Sudetów, jednak w miniony weekend również musieli uznać wyższość rywali. W wyjazdowej konfrontacji z Gimbasketem Wrocław przegrali 67:74. W tabeli Sudety I zajmują 5. miejsce (5 zwycięstw, 7 porażek).

KS Sudety II Jelenia Góra - WKK I Wrocław 69:93 (16:27, 14:18, 16:33, 23:15)
Sudety: Pawłowski 28, Walaszek 17, Pietryk 6, G. Olejniczak 5, Kuban 4, Bereśniewicz 2, Bęc 2, Jasiński 2, T. Olejniczak 2, Król 1.
WKK: Włodarczyk 26, Bryniarski 21, Żebrok 21, Moździeż 7, Rafałek 7, Woźniakiewicz 7, Nowacki 4, Kowalczyk.