Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Jelenia Góra: Juniorzy młodsi wiceliderem

Poniedziałek, 13 września 2021, 10:57
Aktualizacja: 11:05
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Juniorzy młodsi Karkonoszy Jelenia Góra w 4. kolejce II ligi wojewódzkiej zanotowali trzecie zwycięstwo w sezonie, co pozwoliło im na awans na pozycję wicelidera.
Cieszę się, że zagraliśmy na zero z tyłu. W pierwszej połowie drużyna przeciwników grająca w niskim pressingu nie pozwoliła nam na zbyt wiele. Był to efekt naszego zbyt wolnego operowania piłką w ataku pozycyjnym i ruchu zawodników bez piłki. W przerwie wytłumaczyliśmy sobie nasze mankamenty. Efekt to bramka po odbiorze przez zawodnika, który dopiero pojawił się na boisku i bramka w 33. sekundzie po wznowieniu gry przez Sztaca. Druga bramka to indywidualna akcja Gwaja, który wprowadził się w pole karne i dograł do wbiegającego Sztaca, który drugi raz umieścił piłkę w siatce rywali - opowiada Jarosław Wichowski, trener biało-niebieskich.

Karkonosze Jelenia Góra - Forza Wrocław 2:0 (0:0)

Karkonosze: Ślaz - Sztac, Siwek, Ociepa (46' Pakiet), Furman, Hordyniak (80' Jarosz), Podobiński, Pietrzyk (72' Kaczmarczyk), Szkutnicki, M. Gwaj (85' Wolski), Jonkisz (60' Szłapak).
Forza: Wróblewski (75' Gazda) - Wierzbiński, Łojewski, Kosowski, Diłaj (15' Korczyński, 69' Noculak), Zdziesiński, Sobczak, Sajdyk (80' Czuba), Pęczek, Nurek, Głazowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tu może dojść do tragedii

Kolizja z udziałem karetki

Trampkarze liderem

Będzie remont, będą utrudnienia

Czy powstanie baza lotniczego pogotowia?

Pamięci Sybiraków

Skończył 100 lat!

30 lat Straży Miejskiej

Dom Wczasów Dziecięcych na sprzedaż

Wystartowało polskie Davos

Posłanka Lewicy: Bóg alimentów nie płacił