Jelenia Góra - Złotnicza: Juniorzy Karkonoszy zdemolowani przez Olimpię

Czwartek, 13 sierpnia 2009, 8:13
Aktualizacja: Piątek, 14 sierpnia 2009, 8:30
Autor: ahawer
We wczorajszym meczu I rundy Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra juniorzy Karkonoszy zostali zdemolowani przez Olimpię Kamienna Góra 1:7.

Już w 8 minucie goście wyszli na prowadzenie, autorem gola był Seńków , po chwili było już 3:0 po bramkach Zbigniewa Kwaśniewskiego. Bramkarz Batrłomiej Zygmunt nie miał szans w walce z „rutyniarzami”i przegrywał z nimi pojedynki sam na sam. Nasi juniorzy z trudem radzili sobie na boisku, momentami mogło się zdawać, że mają oni optyczną przewagę na boisku jednak, gdy tylko kamiennogórzanie wyprowadzili sobie dobrą piłkę to natychmiast nie mieli problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Do przerwy było już 0:5.

W drugiej połowie trener Dariusz Michałek dokonał kilku zmian, które przełożyły się na spokojniejszą grę w wykonaniu młodych piłkarzy. Mimo tego, straciliśmy jeszcze dwie bramki, które dołożyli nam jeszcze Kwaśniewski i Bieńkowski.

Honorowego gola dla biało-niebieskich zdobył wprowadzony po przerwie Maciej Szpila, który ustalił na 1-7 dla Olimpii.

Karkonosze Jelenia Góra ( juniorzy) – Olimpia Kamienna Góra 1:7 (0:5)

bramki: Szpila oraz Kwaśniewski 3, Bieńkowski 2, Seńków, Hadała

Skład KSK : Zygmunt – Korkuś, Snacki (55’ Pelowski), Grecki, Lisowski, Paszkowski, Gałka, Sobczak (55’ Szpila), Gałuszka, Rudnicki (68’ Paradowski), Pietrzykowski (68’ Marek).