Jelenia Góra: Juniorskie derby miasta dla Karkonoszy

Piątek, 22 maja 2009, 11:46
Aktualizacja: Sobota, 23 maja 2009, 9:40
Autor: ahawer
W minioną środę na stadionie przy ul. Lubańskiej odbył się derbowy mecz ligi okręgowej juniorów pomiędzy KKS Jelenia Góra a zespołem KS Karkonosze Jelenia Góra.

W pierwszej połowie meczu gra była bardzo wyrównana i zacięta, zespoły stwarzały wiele sytuacji podbramkowych, a jedną z nich KKS zamienił na bramkę, a dokładnie Przemysław Paszkowski.
Druga połowa zaczęła się od silnego ataku zespołu gospodarzy, które nie przyniosły zdobyczy bramkowych. Karkonosze dzielnie odparły natarcie podopiecznych Krzysztofa Pietrzyka i od 55 minuty to zespół Dariusza Michałka dominował na boisku zdobywając dwa gole. Pierwszą bramkę strzelił w 70 minucie Sławomir Sobczak , a 15 minut później ten sam zawodnik asystował przy bramce Mateusza Gałki. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Karkonosze zgarniając całą pule utrzymały fotel lidera klasy okręgowej juniorów.
Trener Dariusz Michałek dziękuję obydwu drużynom za dobrą postawę i sportową walkę.

KKS Jelenia Góra – KS Karkonosze Jelenia Góra 1:2

Skład Karkonoszy: Sender Bartłomiej, Kieć Krzysztof, Palimąka Tomasz, Jurkowski Maciej, Biskubski Tomasz, Jurczyk Tomasz (Szpila Maciej),Korkuś Adam, Sobczak Sławomir (Dutkiewicz Jakub), Smolak Marcin, Kostka Filip (Grecki Cyprian),Gałka Mateusz.