Zalogowanych: 5

Dzieżoniów: Juniorki KPR–u zdeklasowały rywalki

Niedziela, 11 października 2015, 16:10
Aktualizacja: 16:22
Po porażce w pierwszej kolejce we Wrocławiu, podopieczne Krzysztofa Szymkowa znacznie lepiej zaprezentowały się w drugim wyjazdowym pojedynku. W niedzielne przedpołudnie zmierzyły się w Dzierżoniowie z miejscową Jedynką gromiąc rywalki 43:24.

Od pierwszych minut niepodzielnie na parkiecie rządziły jeleniogórzanki, które w 4, minucie prowadziły 5:0, a dziesięć minut później 14:2. Na przerwę obie ekipy schodziły przy 16-bramkowym prowadzeniu KPR-u (23:7). Po zmianie stron nasza ekipa bez problemu powiększała przewagę, notując w 51. minucie najwyższe prowadzenie (40:19), by wygrać ostatecznie 43:24.

Jedynka Dzierżoniów - KPR Jelenia Góra 24:43 (7:23)