Jelenia Góra: JLB – starcie numer dwa

Poniedziałek, 9 lutego 2009, 19:34
Aktualizacja: Wtorek, 10 lutego 2009, 2:13
Autor: Mateusz Banaszak
W niedzielę (8 lutego) odbyła się druga kolejka spotkań Jeleniogórskiej Ligi Biznesu organizowanej przez piłkarską szkółkę Gol.

W niedzielnych pojedynkach nie brakowało sportowych emocji i bramek. W grupie „A” najlepiej poradziła sobie drużyna Street Squad, która pokonała gładko zawodników Orbity 4:1, prowadząc wysoko do przerwy (3:0) W pozostałych dwóch spotkaniach trudno było o rozstrzygnięcie. PEC dopiero w drugiej połowie zapewnił sobie zwycięstwo, a Polcolorit po zaciętej walce z ubiegłorocznym triumfatorem zremisował 2:2.

W grupie „B” nie było większych niespodzianek. Dolfamex pewnie rozprawił się z PMPoland, Energia Pro uległa Endico 1:3. Niespodzianki nie było również w spotkaniu TV Dami z B&W RG 512. Debiutująca w rozgrywkach ekipa telewizja na początek musiała uznać wyższość rywala. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, gdzie dziennikarze remisowali z rywalem, nie udało się dowieźć korzystnego wyniku do końca. W drugiej połowie inicjatywę przejęli zawodnicy B&W RG 512, którzy strzelili trzy bramki i wygrali to spotkanie 6:3. Dziś (tj. Poniedziałek 9 luty) od godziny 18:30 trwają pojedynki trzeciej kolejki. Relacja niebawem