Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 22 stycznia
im. Anastazego, Wincentego

Leżajsk: Jeleniogórzanie z brązowymi medalami ME!

Poniedziałek, 13 grudnia 2021, 19:55
Aktualizacja: 19:57
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Reprezentanci Jeleniogórskiego Klubu Oyama sięgnęli po dwa brązowe medale podczas rozgrywanych w Leżajsku IV Mistrzostw Europy WKB Kyokushin Karate. Na starcie imprezy pojawiło się około 600 zawodników z kilkunastu krajów i kilku organizacji kontaktowego karate z terenu Starego Kontynentu.

Jeleniogórski Klub Oyama reprezentowała trójka zawodników - dwie juniorki i senior. Na ostatnim w tym roku kalendarzowym turnieju pomimo dużej ilości odbytych wcześniej startów, nasi fighterzy nie zawiedli, zdobywając dwa brązowe medale w tych trudnych i mocno obsadzonych zawodach! Natalia Grześ i Agata Leonarska po trzech bardzo dobrych walkach wywalczyły brązowe medale w swoich kategoriach, natomiast nasz senior Dawid Gościniak (kategoria lekka -70kg) po bardzo dobrej i twardej walce uległ w eliminacjach decyzją sędziów zawodnikowi z Ukrainy, który finalnie został zwycięzcą całej kategorii.

Przed zawodnikami JK Oyama etap przejściowy w treningach mający na celu regenerację i skupienie się na pracy nad techniką i taktyką walki. Wszystko by wczesną wiosną powrócić do cyklicznych startów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sanepid ws. glifosatu

Sypią się mandaty

Igrzyska Młodzieży w siatkówce

Czytaj również

Ceny gazu dobijają przedsiębiorców

Mistrzostwo siatkarek SP 3

Auta na ścieżkach rowerowych

Śnieżka znów królową wiatru

Jerzy Łużniak: Nie wybieram się do Senatu

Walczyli o prym na Dolnym Śląsku

Senator o działaniach osłonowych rządu

Piękno i tradycja rzemiosła mieszkańców regionu

Dla babć i dziadków