Zalogowanych: 6

Jelenia Góra: Jelenia Góra nie dla Orła

Poniedziałek, 23 września 2019, 18:07
Aktualizacja: 18:11
Czołowy zespół minionego sezonu A–klasy ma za sobą kolejny nieudany mecz. Orzeł Wojcieszów po raz trzeci w obecnych rozgrywkach ulega ekipie z Jeleniej Góry. Tym razem podopieczni Sławomira Maciejczyka musieli uznać wyższość Pub Gola (wcześniej przegrali wyjazdowy mecz z KS Maciejowa, a u siebie z Victorią).

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Pawlikowskiego. Radość miejscowych nie trwała jednak długo, bowiem w 13. minucie Oskar Ciźla lewym skrzydłem wpadł w pole karne i posłał piłkę pod nogami wybiegającego Sendera, dając swojej ekipie wyrównanie. W 27. minucie jeleniogórzanie ponownie byli o jedną bramke lepsi, bowiem na listę strzelców wpisał się Kazimierz Hamowski. Po zmianie stron padł tylko jeden gol, a jego autorem w 57. minucie był Kamil Kukuła. Ostatecznie Pub Gol pokonał Orła 3:1 i z dorobkiem 9 punktów w 5 meczach zajmuje 7. miejsce. Orzeł ma 3 "oczka" mniej na swoim koncie i plasuje się na 10. pozycji.

Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Wojcieszów 3:1 (2:1)

PG: Sender - Wójtowicz (46' Augustyniak), Gawroński, Głowik, P. Hamowski, Kukuła (75' Doruch), Kurowski, Ozimek, Pawlikowski, Wrzal (75' Świątek).
Orzeł: Wiśniewski - Ciźla, Łużny, D. Skąpski, Jesionka, Korpecki, Łuszczak, Piątkowski, Piekarczyk, Płonka, Skorupa (85' K. Skąpski).

W następnej kolejce Pub Gol czekają "wyjazdowe" derby Jeleniej Góry - w sobotę (28.09) o godz. 16:00 w Parku Norweskim zmierzy się z liderem grupy pierwszej A-klasy, czyli Victorią.