Jelenia Góra: Jedynka Ziębice okazała się za mocna

Niedziela, 11 marca 2018, 15:58
Aktualizacja: 15:59
Grupy młodzieżowe KPR–u korzystają już z hali przy ul. Lwóweckiej, gdzie w związku z remontem obiektu przy Złotniczej – przeniosły się drużyny piłki ręcznej. W niedzielę (11.03) jako pierwsza, wystąpiła grupa Marty Oreszczuk, która walczyła z Jedynką Ziębice.

Jeleniogórzanki traciły przed tym spotkaniem do sąsiadującej w tabeli Jedynki cztery punkty. Od pierwszych minut delikatną przewagę zaznaczyły przyjezdne. Od stanu 0:2 oba zespoły zdobywały bramkę za bramkę do stanu 6:7 - wtedy kiepski okres gry KPR-u wykorzystały przyjezdne i odskoczyły na 6:10. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:10.

Po zmianie stron dwa rzuty karne zmieniły wynik na 7:12, ale trzecia próba gości z karnego była już nieskuteczna. KPR poprawił swój dorobek o dwa trafienia (9:13), ale kolejne cztery minuty zadecydowały o losach spotkania. Ekipa z Ziębic zdobyła 5 bramek z rzędu odskakując na 9:18 i było już jasne kto zdobędzie komplet punktów. Jeleniogórzanki ambitnie walczyły do końca, w 46. minucie było już 13:18, ale końcówka ponownie należała do podopiecznych Grzegorza Pierzaka. Ostatecznie KPR MOS II przegrał z Jedynką 16:25. Oba zespoły zachowały swoje miejsca w tabeli Dolnośląskiej Ligi Młodziczek - KPR jest siódmy, a Jedynka szósta.

KPR MOS II Jelenia Góra - UKS Jedynka Ziębice 16:25 (7:10)