Zalogowanych: 15

Ostróda: Irek Zakrzewski w półfinale Grand Prix

Piątek, 1 lutego 2013, 20:38
Aktualizacja: 20:40
Zawodnik Janik–Boksu Jelenia Góra pokonał jednogłośnie Kamila Ziemka w ćwierćfinale turnieju rozgrywanego w Ostródzie. Sobotni bój o finał będzie można obejrzeć na żywo na portalu bokser.org!

Irek w swojej pierwszej walce turnieju w Ostródzie wygrał jednogłośnie na punkty (3:0) ze złotym medalistą Pucharu Polski Juniorów z 2012 roku, Kamilem Ziemkiem (Victoria Ostrołęka) i awansował do jutrzejszych półfinałów, gdzie zmierzy się z Pawłem Majewskim (Spartan Toruń).

- Walka przebiegała pod dyktando zawodnika z Janik Boks - Jelenia Góra, który w pełni kontrolował pojedynek. Dodatkowo pod koniec pierwszej rundy Kamil wylądował na deskach po kontrującym lewym sierpie i został wyliczony przez sędziego do "8" - powiedział trener Irka, Rafał Janik.

Jutrzejszy, półfinałowy pojedynek Irka będzie można obejrzeć na żywo na www.bokser.org około godziny 16:20.