Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Jelenia Góra: Inwestor rusza z budową

Środa, 20 kwietnia 2022, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Grupa Europlan, która w naszym regionie wybudowała nad zbiornikiem Sosnówka hotel i apartamenty Lake Hill, przystępuje do kolejnej inwestycji w Jeleniej Górze. Ogradzany jest teren przy ulicy Pijarskiej i Kilińskiego, gdzie powstanie Osiedle Młynówka.

Jak informuje inwestor, zaletą Osiedla Młynówka ma być całodobowa ochrona, która zapewni poczucie bezpieczeństwa, a oryginalne połączenie klasyki ze współczesną formą mają być sprawdzonym wzorem na ponadczasową elegancję w nowej odsłonie.

We wszystkich etapach Osiedla Młynówka przygotowaliśmy komfortowe i funkcjonalne mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach. Wszystkie lokale posiadają wliczone w cenę przestronne tarasy, loggie bądź balkony. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej. Dla mieszkańców parterów zaprojektowaliśmy natomiast własne, zielone, przydomowe ogródki. W lokalach istnieje możliwość instalacji klimatyzacji - dodaje grupa Europlan.

Inwestycja ma być zakończona wiosną 2023 roku, więc już niedługo teren byłej odlewni żeliwa będzie zagospodarowany.

Twórcą grupy Europlan jest pochodzący z Jeleniej Góry, Artur Kozieja - doświadczony inwestor i bankier inwestycyjny, który w latach 1995 – 2017 pracował na stanowisku dyrektora inwestycyjnego m.in. w Credit Suisse, Morgan Stanley i Barclays Capital w londyńskim “City”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pogorzelcy potrzebują pomocy

Zaostrza się spór o ceny ścieków

Wieża widokowa w budowie

Czytaj również

Za nami "Kryształowy Weekend"

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Otworzą ruch na alei Wojska Polskiego

Kolejne wsparcie finansowe dla KANS

Tak nie parkujemy!

Świętowali strażacy

Ścieki w Kamiennej

Pogorzelcom potrzebna pomoc

Wstydliwy problem w parku