Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 grudnia
im. Piotra, Pauliny

Poszukiwanie worka św. Mikołaja - gra terenowa

Sobota, 4 grudnia 2021
godz. 12:00
Pałac Łomnica
Łomnica
60

Cała Kotlina Jeleniogórska i Karkonosze przygotowują się na przybycie, zdaniem wielu, najważniejszego gościa, czyli Świętego Mikołaja.
Z dobrych źródeł wiemy, że jego sanie były już kilkukrotnie widziane nad Jelenią Górą. Świadkowie mówią, że podczas przelotu nad parkiem przy Pałacu Łomnica jeden worek mu wypadł z pojazdu i runą gdzieś na jego teren. Wszelkie wieści wskazują na to, że z Bieguna Północnego wyruszyła już ekspedycja, aby go odzyskać. Nie wiedzą jednak o tym, że nie tylko oni wiedzą o zaginionym worku św. Mikołaja.
Już w grudniu organizowana jest ekipa, która ma podjąć się odnalezienia zguby. Wykorzystamy fakt, że na folwarku Pałacu Łomnica będzie się odbywał największy kiermasz adwentowy w regionie i ruszymy na jego poszukiwanie.
Gotowi podjąć wyzwanie?
Pałac Łomnica oraz biuro Discover Silesia przy wsparciu Gildii Przewodników Sudeckich zapraszają na grę terenową Poszukiwanie worka św. Mikołaja. Uczestnicy pod opieką przewodnika będą musieli poruszać się od wskazówki do wskazówki, aby odnaleźć zgubę. Gdy młodzież i dzieci będą zaabsorbowane poszukiwaniami rodzice będą mogli posłuchać opowieści przewodnika na temat pałacu, folwarku oraz Doliny Pałaców i Ogrodów.
Koszt: 60 zł/osoba
Miejsce Zbiórki: Pałac Łomnica
Co zabrać: strój odpowiedni do warunków zewnętrznych oraz cała masę dobrego humoru